Profesyonel Ekibiyle, Üstün Hizmet Anlayışıyla Lider !

Fikir Oto Döşeme

Oto Kapı Döşeme Bülent Fikir;


Bülent Fikir Oto Kapı Döşeme Yapımı;
Oto Taban Döşeme Araçların pekçoğunda "oto döşeme kumaşı" yıllar içinde sarkma, yırtılma, aşınma, renk atması, solması, vb. sebeplerden dolayı deforme olurlar.

Bu aşınmaların en yaygın sebepleri arasında ekonomik ömrünü doldurma, yanlış temizleme ürünü ile temizlik yaptırma, güneşin UV ışınları, aracının uzun zaman boyunca aşırı sıcakta kalması, sigara nikotini ve aracın camlar açık bir şekilde uzunca bir süre kullanılması sayılabiliriz.

Oto Kapı Döşeme kumaşının, deforme olmuş kumaş kısmının yeniden kullanılması söz konusu değildir.

Dolayısı ile Oto Kapı Döşeme, kumaşının araç içerisinden çıkartılarak (bu işlem, kapı, tavan, koltuk, pandizot vb. bölümler içinde geçerlidir) itinayla uygulama yapılacak bölümlerin temizlenmesi ve daha sonra mevcut (kapı, tavan, pandizot, koltuk vb.) döşeme kumaşınıza en uygun renk kumaş ya da ithal veya Türk malı deri (deri döşeme ) seçilerek yeniden kaplanması ve aracın içine tekrar monte edilmesi gerekir.

Oto Kapı Döşeme işini, ehil kişilere yaptırmakta fayda var.
Yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu ve garantili olduğunu bilmenizi isteriz.

Etiketler;
Oto Döşeme, Oto Kapı Döşeme, Araç İçi Kapı Döşeme,

Oto Döşeme Hizmetlerimiz;

Oto Döşeme Bülent Fikir;

Ucuz işçilik ve malzeme ile yapılan işler sonrasında, insanlar hep kaliteli firmalar arayışı içine girmektedir. Firma olarak; ucuza(işiniz görülsün) şeklinde bir çalışma sistemimizin olmadığını, yaptığımız işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Adana Profesyonel Dış Çekim Adana Kuru Temizleme Toner Dolumu Evden Eve Nakliyat SMMM Nur Sayılır Oto Döşeme Adana Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları