Profesyonel Ekibiyle, Üstün Hizmet Anlayışıyla Lider !

Fikir Oto Döşeme

Oto Döşeme Bülent Fikir Firmamız Hakkında;


Fikir Oto Döşeme Vizyonu;
Oto Döşeme, VIP Tasarımlarımız, Araçlara özel yaptığımız paspaslar, Body Kit Yapımı, İthal ya da Yerli Deri döşemecilliği, Raylı perde sistemlerigibi oto design sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de aranılan bir marka olmak.

Fikir Oto Döşeme Misyonu;
Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak Oto Döşeme ya da Oto Design sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Bülent Fikir Oto Döşeme olarak kalitemizden asla ödün vermeyeceğimizi, her firmanın kendine göre bir kalite standardı olduğunu bilmenizi isteriz. Bizim firma olarak kalite standartlarımız içind;

* Ucuz işçilik yoktur,
* Kalitesiz malzeme yoktur,
* Yalan söyleme yoktur,
* İkinci el malzemeyi, sıfır ürün diye satmak yoktur,
* Müşteri memnuniyet ön plandadır.


Fikir Oto Döşemenin Temel Degerleri;
* Topluma ve ülkeye katkı
* Iş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
* Güvenilirlik
* Güleryüzlülük
* Müşteri Odaklılık
* Yenilikçilik
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu

Etiketler;
Oto Döşeme Vizyonu,Oto Döşeme Misyonu, oto döşeme temel değerleri, oto döşeme kalite standartları,

Oto Döşeme Hizmetlerimiz;

Oto Döşeme Bülent Fikir;

Ucuz işçilik ve malzeme ile yapılan işler sonrasında, insanlar hep kaliteli firmalar arayışı içine girmektedir. Firma olarak; ucuza(işiniz görülsün) şeklinde bir çalışma sistemimizin olmadığını, yaptığımız işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Adana Profesyonel Dış Çekim Adana Kuru Temizleme Toner Dolumu Evden Eve Nakliyat SMMM Nur Sayılır Oto Döşeme Adana Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları